Często zadawane pytania

Co to za firma?

To dość często słyszane pytanie. Nazwa może mylić bo jest to nazwa zapożyczona z języka włoskiego jednakże nic bardziej mylnego. Firma jest rodzima, ma już długoletnią tradycję rzemieślniczą i wywodzi się z zagłębia meblowego na południu Polski jakim jest Kalwaria Zebrzydowska. Nasza firma już od wielu lat wykonuje autorskie projekty, dostosowane do konkretnych lokali i wnętrz. Tak długie doświadczenie sparwia, że nasze meble odznaczają się perfekcją wykonania, a nasi Klienci po przez współpracę z pewnym i stabilnym producentem zyskują poczucie bezpiezceństwa w zawieranych transakcjach i zlecaniach. Specjalizujemy się w produkcji mebli do klubów, restauracji, hoteli. W ostatnich latach nasza firma wyposażyła kilkanaście lokali na terenie Polski. Więcej o prawie stuletniej historii firmy znajdą Państwo w tym miejscu.

Czy zmieniając wymiar mebli są za to dodatkowe opłaty?

Klienci często zadają to pytanie słysząc informację, ze wykonujemy meble na wymiar i indywidualne zamówienie Klienta. Z racji tego, że specjalizujemy się właśnie w takich usługach nie doliczamy za zmianę wymiaru ekstra opłat. W przypadku mebli tapicerowanych zmiana wymiaru w granicach ok. 10 cm nie zmienia ceny w stosunku do modelu bazowego z cennika. Każdy inny wymiar jest przeliczany w stosunku do metra bieżącego w danym obiciu tapicerskim.

Czy przyjeżdzamy na pomiar do lokalu?

Nasza firma od lat specjalizuje się produkcji mebli klubowych, dlatego gwarantujemy w tej materii kompleksową obsługę. W przypadku, kiedy nie mają państwo swojego gotowego projektu przyjeżdzamy do lokalu, aby dokonać fachowego pomiaru. Następnie przygotowujemy projekt wraz z wyceną. Ostatnim krokiem jest wykonanie loży według wymiarów dopasowanych optymalnie do państwa lokalu.