Ekskluzywna zabudowa kawiarniana z głębokimi pikowaniami, typ G

pikowana loża do klubu
loże ekskluzywne

Ekskluzywne, tapicerowane zabudowy klubu, kawiarni

Ta propozycja zabudowy kawiarniano-klubowej odznacza się charakterystycznym tapicerowaniem oparcia nawiązującym do kanap typu Chesterfield, w którym szycie układa się we "wzór karo". Loża wykonywana jest elitarną techniką rękodzielniczą, niezwykle czasochłonną. Wykonanie tak głębokiego, wciąganego guzikami wezgłowia, wymaga bardzo zaawansowanych umiejętności krawieckich i tapicerskich. Tylko w taki sposób można uzyskać tak ekskluzywny produkt. Gładkie siedzisko równoważy bogate oparcie. Loża klubowa osadzona jest na wysokich chromowanych lub satynowych nogach nadających formie dużej lekkości. W loży dostępne są również drewniane nogi.

Kolorystyka loży i obicia

Loże klubowe typu G, jak pozostałe fasony dostępne są w bardzo szerokiej gamie kilkuset kolorów. Do obicia loży możemy wykorzystać ekonomiczne skóry ekologiczne lub ekskluzywne skóry naturalne. Mamy w ofercie także setki różnego rodzaju tkanin o wielorakiej strukturze.

Budowa siedziska i solidnej ramy

Na solidnej drewnianej ramie zbudowanej z litego świerka oraz płyty meblowej osadzone jest wielowarstwowe siedzisko. Składa się ono z elastycznych pasów tapicerskich, filcu, sprężyn falistych, twardej i miękkiej pianki poliuretanowej. Tak zbudowane siedzisko może służyć w lokalu użyteczności publicznej przez wiele długich lat.

Możliwość wykonania projektu tapicerowanej zabudowy

Przy współpracy z naszą firmą przy większych zamówieniach klient może otrzymać bezpłatnie projekt wykonywanych dla niego mebli. Na zdjęciach obok przygotowaliśmy projekty loży z pewnymi modyfikacjami, akurat w tym przypadku oparcie zostało podniesione do 120 cm, a mebel stanął na drewnianych, lakierowanych nogach.

Loże na wymiar

Wymiary loży są kwestią otwartą, a ich poszczególne parametry dopasowujemy do państwa kawiarni, klubów czy restauracji. Pierwsze dwa zdjęcia zostały oparte o meble w wymiarach:

  • Wysokość oparcia: 70 cm
  • Wysokość siedziska: 40 cm
  • Głębokość loży: 80 cm

Bezpłatana wycena z projektem:
marcin.zawilski@vieridivani.pl