Loża restauracyjna od producenta, typ I

loża do restauracji, kawiarni, na wymiar
stoły krzesła i loże restauracyjne

Design loży typu I

Loża restauracyjna typu I to niezwykle elegancka i subtelna linia. Doskonale sprawdzi się w restauracjach lub kawiarniach o wyważonym smaku i estetyce. Loża klubowa typu I zdobi wnętrze hotelu Anders dla którego wykonywaliśmy niniejszy projekt. Odznacza się brakiem pikowań, ozdób, zbędnych przeszyć czy dekoracji. Elegancka prostota to cecha tej kompozycji. Tapicerowane siedzisko oparte jest na drewnianym cokole w odpowiednio dobranej kolorystyce.

Szczegóły budowy i konstrukcji siedziska

Ramę konstrukcyjną wytwarza się z połączenia płyty meblowej, stolarskiej i litego drewna iglastego. Na tak solidnej konstrukcji osadza się tapicerowane elementy. Siedzisko stworzone zostało, tak aby mimo wzmożonemu użytkowaniu przetrwać wiele lat. Dlatego składa się z aż pięciu warstw, które kolejno tworzą: pasy elastyczne, filc ochronny, sprężyny faliste, pianka o podwyższonej twardości T-30 lub T -40, miękka pianka K- 35 - R (High Resilience Foam- HR) o bardzo wysokich parametrach wytrzymałości.

Kolorystyka loży kawiarnianej

Odpowiednio skonstruowaną lożę możemy wytapicerować dowolnym rodzajem obicia. W lokalach ekskluzywnych doradzamy zastosowanie skóry naturalnej. Wszystkie nasze skóry sprowadzamy z włoskich garbarni gwarantując ich najwyższą jakość. W ofercie mamy także skóry ekologiczne, które sprawdzą się świetnie w bardziej ekonomicznych wariantach wyposażenia lokalu. W ofercie także setki najwyższej klasy tkanin.

Loże na wymiar

Wymiary loży restauracyjnej dopasowujemy do państwa projektu oraz życzenia. Z uwagi na fakt, iż jesteśmy producentem loży klubowych, możemy je wykonać w dowolnym wymiarze skrojonym na konkretny lokal użyteczności publicznej. Sugerowane wymiary loży restauracyjnej typu I poniżej.

  • Wysokość oparcia i boków: 110 cm
  • Wysokość siedziska: 45 cm
  • Głębokość loży: 80 cm

Bezpłatana wycena z projektem:
535 924 203
marcin.zawilski@vieridivani.pl