Sofa restauracyjna od producenta, typ M

sofa do restauracji z wysokim oparciem
producent loży restauracyjnych

Designerska loża typu M

Loża typu M to niezwykle oryginalna propozycja mebla do restauracji. Najbardziej charakterystycznym elementem sofy jest wysokie oparcie pozbawione pikowań, ozdób, zbędnych przeszyć czy dekoracji, co czyni ten mebel niezwykle eleganckim. Odpowiednie ułożenie loży może zapewnić klientom odrobinę prywatności. Tapicerowane, wygodne siedzisko w standardzie oparte jest na 20 centymetrowych nogach.

Szczegóły budowy i konstrukcji siedziska

Ramę konstrukcyjną wytwarza się z połączenia płyty meblowej, stolarskiej i litego drewna iglastego. Na tak solidnej konstrukcji osadza się tapicerowane elementy. Siedzisko stworzone zostało, tak aby mimo wzmożonemu użytkowaniu przetrwać wiele lat, dlatego składa się z czterech warstw, które kolejno tworzą: pasy elastyczne, filc ochronny, sprężyny faliste, oraz stosunkowo gruba pianka o podwyższonej twardości T-30.

Obicie loży restauracyjnej

Odpowiednio skonstruowaną lożę możemy wytapicerować dowolnym rodzajem obicia. W przypadku loży typu M idealnie sprawdza się połączenie dwóch kolorów - na przykład, jak na wizualizacji - dwóch szarych tkanin. W lokalach ekskluzywnych doradzamy zastosowanie skóry naturalnej. Wszystkie nasze skóry sprowadzamy z włoskich garbarni gwarantując ich najwyższą jakość. W ofercie mamy także skóry ekologiczne, które sprawdzą się świetnie w bardziej ekonomicznych wariantach wyposażenia lokalu.

Loże na wymiar

Wymiary loży restauracyjnej dopasowujemy do państwa projektu oraz życzenia. Z uwagi na fakt, iż jesteśmy producentem loży klubowych, możemy je wykonać w dowolnym wymiarze skrojonym na konkretny lokal. Sugerowane wymiary loży restauracyjnej typu M poniżej.

  • Wysokość oparcia: 140 cm
  • Wysokość siedziska: 45 cm
  • Wysokość nóg: 20 cm
  • Głębokość całkowita: 70 cm
  • Głębokość siedziska: 50 cm
  • Długość modułu na zdjęciach: 100 cm

Bezpłatana wycena z projektem:
marcin.zawilski@vieridivani.pl
przykładowe ułożenie loży restauracyjnej m