Nowoczesna loża do klubu, restauracji, Typ C

nowoczesne meble klubowe
loża typ c od producenta

Stylistyka loży

Loża klubowa typu C do doskonałe rozwiązanie dla wszystkich kawiarni, które chcą zapewnić swoim klientom odrobinę dyskrecji. Loża klubowa typu C odznacza się bowiem wysoką zabudową boków, które zrównane są wysokością z oparciem loży. Modernistyczna stylistyka loży jest bardzo prosta i delikatna. Siedzisko i oparcie loży pozbawione jest wszelkich pikowań i zdobników. Bok loży rozszerza się w części dolnej, dając efekt lekkości całej kompozycji. Dodatkowej lekkości loży nadają wysokie satynowe nogi, opcjonalnie wykonywane z drewna lub chromu.

Kolorystyka

Loża może być wykonana w jednym kolorze lub w celu uzyskania jeszcze ciekawszego efektu stosujemy niewielką gradację kolorów w siedzisku i oparciu loży. W naszej ofercie znajdą państwo setki najwyższej klasy tkanin. Do lokali użyteczności publicznej proponujemy zastosowanie zmywalnych i łatwo czyszczących się tkanin z systemem Aqua Clean, które posiadają podwyższoną odporność na ścieranie. W naszej ofercie znajdą państwo także skóry ekologiczne, które wizualnie doskonale imitują naturalną skórę gwarantując jednocześnie znacznie bardziej ekonomiczne rozwiązanie. W przypadku projektów wyjątkowo ekskluzywnych proponujemy wybór najwyższych klasowo włoskich skór naturalnych, które również znajdują się w naszej ofercie.

Konstrukcja loży oraz siedziska

Rama zbudowana jest drewna iglastego oraz płyty meblowej. Siedzisko posiada kilka warstw: pasy tapicerskie, filc chroniący, sprężyny faliste, pianka poliuretanowa o wysokiej twardości T-30,pianka miękka (High Resilience Foam- HR).

Galeria zdjęć

Wymiary loży

Nasza firma od lat specjalizuje się produkcji mebli klubowych, dlatego gwarantujemy w tej materii kompleksową obsługę. W przypadku, kiedy nie mają państwo swojego gotowego projektu przyjeżdzamy do lokalu, aby dokonać fachowego pomiaru. Następnie przygotowujemy projekt wraz z wyceną. Ostatnim krokiem jest wykonanie loży według wymiarów dopasowanych optymalnie do państwa lokalu. Poniżej prezentujemy standardowe wymiary loży typu C.

  • Wysokość oparcia: 120 cm
  • Wysokość siedziska: 40 cm
  • Głębokość loży: 80 cm

Bezpłatana wycena z projektem:
marcin.zawilski@vieridivani.pl