Ekskluzywna sofa klubowa / restauracyjna, typ K

minimalistyczne loże barowe
sofa restauracyjna w tkaninie zmywalnej

O loży barowej tupu K

Ekskluzywna loża, która przez swój minimalizm sprawdzi się praktycznie we wnętrzu każdego lokalu użytkowego. Wykonana w beżowych tkaninach może nadać wiele ciepła każdemu stylowemu wnętrzu, natomiast obicie jej w kontrastowych kolorach będzie dobrym rozwiązaniem jeśli miałaby stanąć we wnętrzu nowoczesnego klubu. Oczywiście wybór tkanin i skór jest ogromny, a firma Vieri Divani współpracuje ze wszystkimi wiodącymi dostawcami obić tapicerskich.

W standardzie ten tapicerowany mebel wsparty jest na 10-cio centymetrowych chromowanych nogach, jednak jest to jedynie propozycja - a nogi idealnie dopasowane do wystroju wnętrza możemy dobrać z obszernego katalogu.

Produkcja loży

Loża zbudowana jest z płyty meblowej połączonej z drewnem bukowym oraz sklejką. W siedzisku sprężyny bonelowe zapewniają wysoki standard wytrzymałości a dodatkowo zabezpieczone są filcem tapicerskim z obydwu stron. Następnymi warstwami są wigofil oraz pianka T-40, która ma dużą przepuszczalność powietrza oraz wyjątkowo dużą odporność na wygniecenia, co znacznie wydłuża żywotność, a to ma priorytetowe znaczenie w przypadku klubów, restauracji, czy hoteli.

Wymiary loży

Vieri Divani jest bezpośrednim producentem mebli dlatego prezentowane sofy są wykonywane zawsze według potrzeb klienta, a dodatkowo sofa barowa typu K jest meblem, w którym bardzo łatwo dokonuje się zmian konstrukcyjnych i niezależnie czy są to pojedyncze sztuki ułożone jak tradycyjny zestaw wypoczynkowy, czy duża zabudowa restauracyjna z wykorzystaniem elementów narożnych, to meble zawsze prezentują się bardzo dobrze. Sugerowane wymiary loży są następujące:

  • Wysokość oparcia: 70 cm
  • Wysokość siedziska: 40 cm
  • Głębokość całkowita: 75 cm
  • Głębokość siedziska: 57 cm
  • Długość modułu na zdjęciach: 160 cm

Bezpłatana wycena z projektem:
marcin.zawilski@vieridivani.pl