Minimalistyczna loża klubowa na wymiar, typ H

nowoczesna loża do klubu

Charakterystyka zewnętrzna loży

Loża klubowa typu H zachwyci wszystkich miłośników prostych form architektonicznych. Minimalizm fasonu loży oparty został na prostokątnych bryłach tapicerowanych pozbawionych pikowań i innych dekoracji. Loża idealnie wpasuje się w modernistyczny klub lub restaurację.

Kolorystyka loży kawiarnianej

Jesteśmy producentem mebli klubowych, dlatego też loże możemy wykonać w dowolnym rodzaju obicia, tak aby zabudowy klubowe idealnie wpasowały się w projekt oraz styl państwa lokalu. Do dyspozycji mają państwo setki tkanin, skór ekologicznych i skór naturalnych.

Szczegóły produkcji loży

Wielowarstwowe siedzisko zbudowane jest z pasów tapicerskich, filcu, sprężyn oraz pianki poliuretanowej. Tak złożona budowa siedziska loży ma za zadanie zapewnić wysoki komfort siedzenia przez wiele lat i stworzona została specjalnie z myślą o lokalach użyteczności publicznej takich jak: kawiarnie, restauracje, kluby.

Loże na wymiar

Przede wszystkim loże mają idealnie pasować do państwa lokalu, dlatego ich wymiar jest całkowicie dopasowany do państwa potrzeb i sugestii. Poniżej sugerowane wymiary loży klubowej typu H.

  • Wysokość oparcia: 70 cm
  • Wysokość siedziska: 40 cm
  • Głębokość loży: 80 cm

Bezpłatana wycena z projektem:
marcin.zawilski@vieridivani.pl