Loża do restauracji, typ F

sofy restauracyjne - polski producent
sofy do restauracji na wymiar

Stylistyka loży do restauracji

Oparcie oraz siedzisko loży zostały wzbogacone oryginalnymi pikowaniami układającymi się prostakąty. Modernistyczne pikowania nadają sofie oryginalności i ekskluzywności. Pikowania mają także bardzo praktyczne zastosowanie, gdyż zapobiegają marszczeniu się z upływem czasu materiału obiciowego. Loża oparta jest na drewnianym cokole.

Rodzaje obicia sofy klubowej

Kolor obicia zależy wyłącznie od Państwa. Do wyboru mamy kilkadziesiąt różnych tkanin, skór ekologicznych, skór naturalnych. Posiadamy w swojej ofercie także super zmywalne tkaniny z systemem Aqua Clean. Wszystkie skóry naturalne z naszej kolekcji są sprowadzane z garbarni włoskich i odznaczają się najwyższą jakością.

Budowa sofy klubowej, restauracyjnej typu F

Rama loży wykonana jest z litego drewna świerkowego połączonego z płytą stolarską oraz płytą meblową. W naszej firmie bardzo dbamy o to aby konstrukcja siedziska loży gwarantowała duży komfort siedzenia, ale także z uwagi na przeznaczenie loży do użytku publicznego, mogła służyć w klubie przez długi okres czasu. Aby zapewnić wytrzymałość przy podniesionym stopniu używania należy zastosować kilka warstw w siedzisku loży. Dlatego w naszych lożach składa się ono z: warstwy pasów wysokoelastycznych, nadających siedzisku elastyczności, filcu ochronnego, który gwarantuje trwałość, sprężyn falistych zapewniających komfort siedzenia oraz kilku warstw pian (T-30/T-40/K-35), które poprawiają wygodę loży.

Standardowe wymiary

Podobnie, jak wszystkie inne fasony loża klubowa typu F wykonywana jest według państwa życzenia. Na bazie wspólnych ustaleń wykonujemy dla państwa projekt na bazie którego produkujemy zabudowę. Dysponujemy także fachową pomocą w zakresie dokonania pomiarów w Państwa lokalu. Standardowe wymiary prezentujemy poniżej:

  • Wysokość oparcia: 100 cm
  • Wysokość siedziska: 40 cm
  • Głębokość loży: 80 cm

Bezpłatana wycena z projektem:
marcin.zawilski@vieridivani.pl