Tapicerowana loża barowa, Typ A

tapicerowana loża barowa
loże tapicerowane na wymiar

Fason loży barowej typu A

Loża typu A to propozycja zabudowy tapicerowonej przeznaczonej do kawiarni, klubów, restauracji. Bryła loży odznacza się minimalizmem i elegancką prostotą, którą podkreślają tylko delikatne pionowe pikowania oparcia. Siedzisko jest całkowicie gładkie. Loża osadzone jest na kwadratowych nogach. Nogi mogą być satynowe, chromowane lub drewniane w dowolnej kolorystyce.

Wiele rodzai i setki kolorów obicia

Loża może być wykonana w dowolnym typie obicia. Możemy wykonać loże w skórze ekologicznej, w skórze naturalnej lub tkaninie. Wszystkie skóry naturalne z naszej kolekcji są sprowadzane z garbarni włoskich i odznaczają się najwyższą jakością. Mamy w swojej ofercie setki różnych tkanin. Poza standardowymi tkaninami oferujemy hiszpańskie tkaniny z systemem Aqua Clean, które doskonale sprawdzają się w lokalach użyteczności publicznej, z uwagi na łatwość czyszczenia, jak i podwyższoną odporność na ścieranie.

Galeria zdjęć

loża barowa w czerwonej skórze naturalnej tył loży barowej przeszycia w loży barowej chromowana noga w sofie barowej

Budowa siedziska loży

Do budowy siedziska wykorzystujemy tylko najwyższej klasy fabrykanty. Standardowo siedzisko składa się z: warstwy pasów wysokoelastycznych, nadających siedzisku elastyczności, filcu ochronnego, który gwarantuje trwałość, sprężyn falistych zapewniających komfort siedzenia oraz kilku warstw pian (T-30/T-40/K-35), które poprawiają wygodę loży. Konstrukcja ramy wykonana jest z litego drewna świerkowego połączonego z płytą meblową oraz płytą stolarską.

Wymiary loży

Loża typu A może być wykonana w dowolnym wymiarze dopasowanym do państwa lokalu. Oczywiście przed podjęciem prac nasi fachowcy dokonują pomiarów lokalu i na ich bazie przygotowują projekty loży. Naturalnie wykonujemy także loże według państwa projektów. Wymiary loży mogą być niemal dowolnie korygowane, przy czym sugerowane wymiary loży typu A wynoszą:

  • Wysokość oparcia: 100 cm
  • Wysokość siedziska: 40 cm
  • Głębokość loży: 80 cm

Bezpłatana wycena z projektem:
marcin.zawilski@vieridivani.pl