Nasza firma specjalizuje się w tym, że meble własnej produkcji wykonujemy według indywidualnych potrzeb klienta. Podstawową zmianą w obrębie większości mebli jest ich wymiar – szerokość, długość, wysokość czy głębokość, a czasem nawet forma mebla. Każdy z naszych produktów możemy wykonać tak, jak Klient tego potrzebuje. Posiadamy oczywiście bazowe modele, w proponowanych przez nas, katalogowych opcjach. Mimo to jesteśmy zawsze otwarci na oczekiwania Klientów.

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za fakt wykonania mebla na wymiar. Cena zmienia się jedynie proporcjonalnie do zużytego podczas produkcji materiału!

Poza zmianami w obrębie wymiaru każdy może zadecydować o kolorystyce, rodzaju obicia czy materiału z jakiego będzie wykonany mebel, a o wielu innych możliwych zmianach w obrębie danego produktu poinformują Was nasi wykwalifikowani doradcy. Każdy Klient staje się niejako autorem-projektantem własnego mebla.

Klienci często zadają to pytanie słysząc informację, że wykonujemy meble na wymiar i indywidualne zamówienie klienta. I tak, w przypadku mebli wypoczynkowych kosmetyczne zmiany wymiaru (do 5 cm) nie zmieniają ceny w stosunku do modelu bazowego z cennika. Każdy inny wymiar jest przeliczany w stosunku do metra bieżącego w danym obiciu tapicerskim dla poszczególnego modelu mebla wypoczynkowego.
Poza naszą katalogową proponowaną ofertą jesteśmy w stanie wykonać meble według indywidualnego projektu, ale nie kopiujemy modeli innych firm. Meble wypoczynkowe możemy wykonać według potrzeb Klienta bazując na proponowanych przez nas bryłach oraz jeżeli wprowadzane zmiany nie ingerują w technologię i są do wykonania w obrębie danego modelu (np. zmiana nóg, zastąpienie szezlongu podłokietnikiem czy odwrotnie, podniesienie oparcia, wbudowanie czy rezygnacja z biblioteki lub półki pneumatycznej itp.).

To dość często słyszane pytanie w naszych salonach. Nazwa salonów sprzedażowych może mylić bo jest to nazwa zapożyczona z języka włoskiego jednakże nic bardziej mylnego. Firma jest rodzima, ma już długoletnią tradycję rzemieślniczą i wywodzi się z zagłębia meblowego na południu Polski jakim jest Kalwaria Zebrzydowska. Włoskiego pochodzenia są oferowane przez nas skóry naturalne i niektóre tkaniny obiciowe. Więcej o historii firmy znajdziecie w tym miejscu.

Owszem. Jeśli nie mają Państwo możliwości odwiedzenia któregoś z naszych salonów niezwłocznie po złożeniu zamówienia możemy wysłać wybrane przez Państwa próbniki oferowanych przez nas skór ekologicznych, tkanin obiciowych czy skór naturalnych, jak również niektórych fornirów. W przypadku materiałów tapicerskich jest to możliwe po określeniu przybliżonej kolorystyki i wysyłamy bądź wycięte próbki bądź cały próbnik danego wzoru.

Nasza firma od lat specjalizuje się produkcji mebli klubowych, dlatego gwarantujemy w tej materii kompleksową obsługę. W przypadku, kiedy nie mają państwo swojego gotowego projektu przyjeżdzamy do lokalu, aby dokonać fachowego pomiaru. Następnie przygotowujemy projekt wraz z wyceną. Ostatnim krokiem jest wykonanie loży według wymiarów dopasowanych optymalnie do państwa lokalu.