Loże restauracyjne na wymiar to nowoczesne i ekskluzywne rozwiązanie dla lokali gastronomicznych. Dostosowane do indywiudalnych potrzeb klienta, zapewniają nie tylko unikalny design, ale także komfort dzięki tapicerowaniu z wysokiej jakości materiałów. Jako producent loży restauracyjnych oferujemy spersonalizowane i funkcjonalne elementy wyposażenia, idealnie komponujące się z estetyką restauracji. Nowoczesne loże do restauracji łączą w sobie elegancję, wygodę oraz trwałość. Stają się nie tylko miejscem do siedzenia, ale również istotnym elementem dekoracyjnym, który przyciąga wzrok i zapewnia gościom niezapomniane doznania kulinarne w komfortowym i stylowym otoczeniu.

 • Mediolan

  Designerska loża restauracyjna ze stosunkowo wysokim oparciem i wygodnym, piankowym siedziskiem.

 • Luxemburg

  Loża zaprojektowana z myślą o niewielkich barach, restauracjach oparta na wysokich chromowanych nogach.

 • Chicago

  Nowoczesny mebel możliwy do wykorzystania w każdym nowoczesnym wnętrzu lokalu użytkowego.

 • Neapol

  Wygodna loża restauracyjna, która nada wnętrzu wyrazistego charakteru, a dopasować ją można przez wybór dowolnego obicia.

 • Salerno

  Wygodna, miękka sofa barowa zapewniający niezwykle wysoki komfort w codziennym użytkowaniu w restauracji, klubie czy barze

 • Oslo

  Oryginalne sofy do baru, restaruacji, klubu z formatką kieszeniową na metalowych płozach

 • Kolonia

  Minimalistyczna loża barowa z wygodnym siedziskiem sprężynowo-piankowym oparta na chromowanych nogach.

 • Dublin

  Ekskluzywne meble tapicerowane do klubu, restauracji, baru produkowane na wymiar bezpośrednio przez producenta.

 • Hamburg

  Loża z ekskluzywnym tapicerowanym oparciem oraz wygodnym, wielowarstwowym siedziskiem oparta na skrzyni.

 • Berlin

  Loża z charakterystycznymi, wygodnymi wałkami w oparciu dodającymi wygody oraz elagancji na nóżkach możliwych do wyboru.

 • Frankfurt

  Ciekawa propozycja loży do restauracji, której cała powierzchnia jest delikatnie pikowana. Projekt zakłada oparcie pod kątem 90 stopni.

 • Amsterdam

  Propozycja tapicerowanej zabudowy do kawiarni, klubów, restauracji, której bryła odznacza się minimalizmem i prostotą.

 • Genewa

  Loża z ekskluzywnymi pikowaniami, która świetnie prezentuje się w skórach i urozmaici wnętrze każdego baru, czy restauracji.

 • Sztokholm

  Futurystyczna sofa barowa, restauracyjna lub hotelowa na lakierowanych proszkowo, metalowych nogach z niskim oparciem.

Zamów bezpłatną wycenę z projektem

Od wielu lat specjalizujemy się w produkcji mebli klubowych, zapewniając w tym aspekcie kompleksową obsługę. W przypadku braku projektu lokalu, przyjeżdzamy osobiście dokonać fachowego pomiaru pomieszczeń. Na tej podstawie przygotowujemy projekt wraz z wyceną.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z naszym doradcą

lub wyślij wiadomość na biuro@vieridivani.pl

Wypełnij formularz

  Dołącz do wielu zadowolonych klientów z całej Polski

  Nasze tapicerowane i stolarskie produkty: meble, dekoracje od lat stanowią ozdobę dziesiątek wnętrz klubów, restauracji, dyskotek, pubów oraz hoteli na terenie całej Polski.

  Wykorzystaj każdy centymetr swojego lokalu lub hotelu

  Niezwykle ważne jest by zaraz po architekcie w lokalu pojawił się producent mebli i innych tapicerowanych dodatków. Skorzystaj na naszym doświadczeniu!

  Przygotuj się na indywidualny, dopasowany projekt

  Po niezbędnych pomiarach przygotujemy dodatkowe projekty umeblowania i zabudowy lokalu.

  Zacznij od kontaktu, profesjonalna pomoc czeka

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji – odpowiemy na każde pytanie, prośbę. Chcemy też zaznaczyć, że wstępne projekty i wyceny są bezpłatne, dlatego nie krępuj się – zadzwoń, napisz e-mail.

  Loże do restauracji na wymiar

  Loże restauracyjne to specjalne, często wyszukane konstrukcje siedziskowe, które zwiększają komfort i prywatność gości w restauracjach. Charakteryzują się one zazwyczaj wyższym oparciem, które oddziela jedną przestrzeń od drugiej, tworząc bardziej intymne i zamknięte obszary dla poszczególnych grup klientów. Te meblowe aranżacje często spotyka się w eleganckich restauracjach, bistrach czy kawiarniach, gdzie oprócz funkcjonalności liczy się również estetyka.

  Tapicerowane loże restauracyjne

  W kontekście mebli, loże restauracyjne są często projektowane z myślą o maksymalizacji przestrzeni, oferując jednocześnie poczucie prywatności i ekskluzywności. Oparcia loży, często wysokie i tapicerowane, nie tylko izolują akustycznie, ale też tworzą wrażenie oddzielenia od reszty sali, co jest szczególnie cenione w lokalach o większym natężeniu hałasu lub w miejscach, gdzie klienci szukają spokoju.

  W produkcji loży do restauracji uwzględniamy również aspekty praktyczne, takie jak trwałość materiałów i łatwość czyszczenia. W restauracjach, gdzie plamy i zabrudzenia są nieuniknione, materiały obiciowe powinny estetyczne, wytrzymałe, łatwe do utrzymania w czystości i odporne na ścieranie. Na koniec warto zauważyć, że loże restauracyjne, będąc elementem wnętrza, wpisują się w szerszy trend projektowania przestrzeni gastronomicznych. Są nie tylko miejscami spożywania posiłków, ale także przestrzeniami społecznymi, gdzie design i komfort idą w parze z funkcjonalnością i estetyką.