Loża restauracyjna, typ L

designerskie sofy do restauracji
minimalistyczna loża restauracyjna

Minimalistyczna sofa do restauracji L

Loża, która idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach użytkowych, gdzie dysponujemy ograniczoną powierzchnią. Przy rezygnacji z jednego z boków siadanie na loży jest ułatwione, a stosunkowo duża powierzchnia siedzenia, mimo uszczuplonych oparć gwarantuje klientom dużo komfortu. W wersji standardowej sofa oparta jest na 20 centymetrowych, chromowanych nogach, które optycznie nadają wnętrzu przestronnego charakteru.

Konstrukcja / siedzisko sofy restauracyjnej

Stelaż mebla łączy w sobie elementy płyty meblowej z litym drewnem bukowym, sklejką oraz drewnem świerkowym. Siedzisko tych tapicerowanych mebli produkujemy z wykorzystaniem pianki poliuretanowej T-30 o podwyższonej twardości, która wspiera się na sprężynach falistych, dzięki którym zyskujemy na wygodzie. Uszczuplone oparcie wymaga zastosowania nieco miększej pianki - T-28.

Wymiary tapicerowanej loży

Loże produkowane są na wymiar, dlatego długość sof może być dowolna i prawie we wszystkich przypadkach dokonujemy stosownych pomiarów u klienta, tak by uniknąć wszelkich problemów w momencie montażu mebli. Całość poparta jest również projektem 3D. Wymiary tej minimalistycznej sofy są następujące:

  • Wysokość oparcia: 75 cm
  • Wysokość siedziska: 40 cm
  • Wysokość nóg: 20 cm
  • Głębokość całkowita: 75 cm
  • Głębokość siedziska: 60 cm
  • Długość modułu na zdjęciach: 150 cm

Bezpłatana wycena z projektem:
marcin.zawilski@vieridivani.pl
przykładowe ułożenie sofy restauracyjnej m