Loża barowa

Frankfurt

Ciekawa propozycja loży do restauracji, której cała powierzchnia jest delikatnie pikowana. Projekt zakłada oparcie pod kątem 90 stopni.

Ciekawa propozycja loży do restauracji, której cała powierzchnia jest delikatnie pikowana. Projekt zakłada oparcie pod kątem 90 stopni.

Oparcie oraz siedzisko loży zostały wzbogacone oryginalnymi pikowaniami układającymi się prostakąty. Modernistyczne pikowania nadają sofie oryginalności i ekskluzywności. Pikowania mają także bardzo praktyczne zastosowanie, gdyż zapobiegają marszczeniu się z upływem czasu materiału obiciowego. Loża oparta jest na drewnianym cokole.

Kolor obicia zależy wyłącznie od Państwa. Do wyboru mamy kilkadziesiąt różnych tkanin, skór ekologicznych, skór naturalnych. Posiadamy w swojej ofercie także super zmywalne tkaniny z systemem Aqua Clean. Wszystkie skóry naturalne z naszej kolekcji są sprowadzane z garbarni włoskich i odznaczają się najwyższą jakością.

Rama loży wykonana jest z litego drewna świerkowego połączonego z płytą stolarską oraz płytą meblową. W naszej firmie bardzo dbamy o to aby konstrukcja siedziska loży gwarantowała duży komfort siedzenia, ale także z uwagi na przeznaczenie loży do użytku publicznego, mogła służyć w klubie przez długi okres czasu.

Aby zapewnić wytrzymałość przy podniesionym stopniu używania należy zastosować kilka warstw w siedzisku loży. Dlatego w naszych lożach składa się ono z: warstwy pasów wysokoelastycznych, nadających siedzisku elastyczności, filcu ochronnego, który gwarantuje trwałość, sprężyn falistych zapewniających komfort siedzenia oraz kilku warstw pian (T-30/T-40/K-35), które poprawiają wygodę loży.

Podobnie, jak wszystkie inne fasony loża klubowa typu Frankfurt wykonywana jest według państwa życzenia. Na bazie wspólnych ustaleń wykonujemy dla państwa projekt na bazie którego produkujemy zabudowę. Dysponujemy także fachową pomocą w zakresie dokonania pomiarów w Państwa lokalu. Standardowe wymiary prezentujemy poniżej:

 • Wysokość oparcia: 100 cm
 • Wysokość siedziska: 40 cm
 • Głębokość loży: 80 cm

Zamów bezpłatną wycenę z projektem

Od wielu lat specjalizujemy się w produkcji mebli klubowych, zapewniając w tym aspekcie kompleksową obsługę. W przypadku braku projektu lokalu, przyjeżdzamy osobiście dokonać fachowego pomiaru pomieszczeń. Na tej podstawie przygotowujemy projekt wraz z wyceną.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z naszym doradcą

lub wyślij wiadomość na biuro@vieridivani.pl

Wypełnij formularz

  Dołącz do wielu zadowolonych klientów z całej Polski

  Nasze tapicerowane i stolarskie produkty: meble, dekoracje od lat stanowią ozdobę dziesiątek wnętrz klubów, restauracji, dyskotek, pubów oraz hoteli na terenie całej Polski.

  Wykorzystaj każdy centymetr swojego lokalu lub hotelu

  Niezwykle ważne jest by zaraz po architekcie w lokalu pojawił się producent mebli i innych tapicerowanych dodatków. Skorzystaj na naszym doświadczeniu!

  Przygotuj się na indywidualny, dopasowany projekt

  Po niezbędnych pomiarach przygotujemy dodatkowe projekty umeblowania i zabudowy lokalu.

  Zacznij od kontaktu, profesjonalna pomoc czeka

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji – odpowiemy na każde pytanie, prośbę. Chcemy też zaznaczyć, że wstępne projekty i wyceny są bezpłatne, dlatego nie krępuj się – zadzwoń, napisz e-mail.

  Zobacz także

  • Mediolan

   Designerska loża restauracyjna ze stosunkowo wysokim oparciem i wygodnym, piankowym siedziskiem.

  • Luxemburg

   Loża zaprojektowana z myślą o niewielkich barach, restauracjach oparta na wysokich chromowanych nogach.

  • Chicago

   Nowoczesny mebel możliwy do wykorzystania w każdym nowoczesnym wnętrzu lokalu użytkowego.

  • Neapol

   Wygodna loża restauracyjna, która nada wnętrzu wyrazistego charakteru, a dopasować ją można przez wybór dowolnego obicia.

  • Salerno

   Wygodna, miękka sofa barowa zapewniający niezwykle wysoki komfort w codziennym użytkowaniu w restauracji, klubie czy barze

  • Oslo

   Oryginalne sofy do baru, restaruacji, klubu z formatką kieszeniową na metalowych płozach

  • Kolonia

   Minimalistyczna loża barowa z wygodnym siedziskiem sprężynowo-piankowym oparta na chromowanych nogach.

  • Dublin

   Ekskluzywne meble tapicerowane do klubu, restauracji, baru produkowane na wymiar bezpośrednio przez producenta.

  • Hamburg

   Loża z ekskluzywnym tapicerowanym oparciem oraz wygodnym, wielowarstwowym siedziskiem oparta na skrzyni.

  • Berlin

   Loża z charakterystycznymi, wygodnymi wałkami w oparciu dodającymi wygody oraz elagancji na nóżkach możliwych do wyboru.

  • Frankfurt

   Ciekawa propozycja loży do restauracji, której cała powierzchnia jest delikatnie pikowana. Projekt zakłada oparcie pod kątem 90 stopni.

  • Amsterdam

   Propozycja tapicerowanej zabudowy do kawiarni, klubów, restauracji, której bryła odznacza się minimalizmem i prostotą.

  • Genewa

   Loża z ekskluzywnymi pikowaniami, która świetnie prezentuje się w skórach i urozmaici wnętrze każdego baru, czy restauracji.

  • Sztokholm

   Futurystyczna sofa barowa, restauracyjna lub hotelowa na lakierowanych proszkowo, metalowych nogach z niskim oparciem.