Loża barowa

Neapol

Wygodna loża restauracyjna, która nada wnętrzu wyrazistego charakteru, a dopasować ją można przez wybór dowolnego obicia.

Wygodna loża restauracyjna, która nada wnętrzu wyrazistego charakteru, a dopasować ją można przez wybór dowolnego obicia.

Loża restauracyjna typu I to niezwykle elegancka i subtelna linia. Doskonale sprawdzi się w restauracjach lub kawiarniach o wyważonym smaku i estetyce. Loża klubowa typu I zdobi wnętrze hotelu Anders dla którego wykonywaliśmy niniejszy projekt. Odznacza się brakiem pikowań, ozdób, zbędnych przeszyć czy dekoracji. Elegancka prostota to cecha tej kompozycji.

Tapicerowane siedzisko oparte jest na drewnianym cokole w odpowiednio dobranej kolorystyce. Ramę konstrukcyjną wytwarza się z połączenia płyty meblowej, stolarskiej i litego drewna iglastego. Na tak solidnej konstrukcji osadza się tapicerowane elementy.

Siedzisko stworzone zostało, tak aby mimo wzmożonemu użytkowaniu przetrwać wiele lat. Dlatego składa się z aż pięciu warstw, które kolejno tworzą: pasy elastyczne, filc ochronny, sprężyny faliste, pianka o podwyższonej twardości T-30 lub T -40, miękka pianka K- 35 – R (High Resilience Foam- HR) o bardzo wysokich parametrach wytrzymałości.

 

Odpowiednio skonstruowaną lożę możemy wytapicerować dowolnym rodzajem obicia. W lokalach ekskluzywnych doradzamy zastosowanie skóry naturalnej. Wszystkie nasze skóry sprowadzamy z włoskich garbarni gwarantując ich najwyższą jakość. W ofercie mamy także skóry ekologiczne, które sprawdzą się świetnie w bardziej ekonomicznych wariantach wyposażenia lokalu. W ofercie także setki najwyższej klasy tkanin.

Wymiary loży restauracyjnej dopasowujemy do państwa projektu oraz życzenia. Z uwagi na fakt, iż jesteśmy producentem loży klubowych, możemy je wykonać w dowolnym wymiarze skrojonym na konkretny lokal użyteczności publicznej.

Sugerowane wymiary loży restauracyjnej typu I poniżej.

 • Wysokość oparcia i boków: 110 cm
 • Wysokość siedziska: 45 cm
 • Głębokość loży: 80 cm

Zamów bezpłatną wycenę z projektem

Od wielu lat specjalizujemy się w produkcji mebli klubowych, zapewniając w tym aspekcie kompleksową obsługę. W przypadku braku projektu lokalu, przyjeżdzamy osobiście dokonać fachowego pomiaru pomieszczeń. Na tej podstawie przygotowujemy projekt wraz z wyceną.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z naszym doradcą

lub wyślij wiadomość na biuro@vieridivani.pl

Wypełnij formularz

  Dołącz do wielu zadowolonych klientów z całej Polski

  Nasze tapicerowane i stolarskie produkty: meble, dekoracje od lat stanowią ozdobę dziesiątek wnętrz klubów, restauracji, dyskotek, pubów oraz hoteli na terenie całej Polski.

  Wykorzystaj każdy centymetr swojego lokalu lub hotelu

  Niezwykle ważne jest by zaraz po architekcie w lokalu pojawił się producent mebli i innych tapicerowanych dodatków. Skorzystaj na naszym doświadczeniu!

  Przygotuj się na indywidualny, dopasowany projekt

  Po niezbędnych pomiarach przygotujemy dodatkowe projekty umeblowania i zabudowy lokalu.

  Zacznij od kontaktu, profesjonalna pomoc czeka

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji – odpowiemy na każde pytanie, prośbę. Chcemy też zaznaczyć, że wstępne projekty i wyceny są bezpłatne, dlatego nie krępuj się – zadzwoń, napisz e-mail.

  Zobacz także

  • Mediolan

   Designerska loża restauracyjna ze stosunkowo wysokim oparciem i wygodnym, piankowym siedziskiem.

  • Luxemburg

   Loża zaprojektowana z myślą o niewielkich barach, restauracjach oparta na wysokich chromowanych nogach.

  • Chicago

   Nowoczesny mebel możliwy do wykorzystania w każdym nowoczesnym wnętrzu lokalu użytkowego.

  • Neapol

   Wygodna loża restauracyjna, która nada wnętrzu wyrazistego charakteru, a dopasować ją można przez wybór dowolnego obicia.

  • Salerno

   Wygodna, miękka sofa barowa zapewniający niezwykle wysoki komfort w codziennym użytkowaniu w restauracji, klubie czy barze

  • Oslo

   Oryginalne sofy do baru, restaruacji, klubu z formatką kieszeniową na metalowych płozach

  • Kolonia

   Minimalistyczna loża barowa z wygodnym siedziskiem sprężynowo-piankowym oparta na chromowanych nogach.

  • Dublin

   Ekskluzywne meble tapicerowane do klubu, restauracji, baru produkowane na wymiar bezpośrednio przez producenta.

  • Hamburg

   Loża z ekskluzywnym tapicerowanym oparciem oraz wygodnym, wielowarstwowym siedziskiem oparta na skrzyni.

  • Berlin

   Loża z charakterystycznymi, wygodnymi wałkami w oparciu dodającymi wygody oraz elagancji na nóżkach możliwych do wyboru.

  • Frankfurt

   Ciekawa propozycja loży do restauracji, której cała powierzchnia jest delikatnie pikowana. Projekt zakłada oparcie pod kątem 90 stopni.

  • Amsterdam

   Propozycja tapicerowanej zabudowy do kawiarni, klubów, restauracji, której bryła odznacza się minimalizmem i prostotą.

  • Genewa

   Loża z ekskluzywnymi pikowaniami, która świetnie prezentuje się w skórach i urozmaici wnętrze każdego baru, czy restauracji.

  • Sztokholm

   Futurystyczna sofa barowa, restauracyjna lub hotelowa na lakierowanych proszkowo, metalowych nogach z niskim oparciem.