Loża barowa

Berlin

Loża z charakterystycznymi, wygodnymi wałkami w oparciu dodającymi wygody oraz elagancji na nóżkach możliwych do wyboru.

Loża z charakterystycznymi, wygodnymi wałkami w oparciu dodającymi wygody oraz elagancji na nóżkach możliwych do wyboru.

Loża klubowa typu Berlin to bardzo oryginalna propozycja zabudowy tapicerowanej, która doskonale sprawdzi się w zarówno w restauracji, jak i kawiarni czy klubie. Linia loży charakteryzuje się ciekawym pikowaniem oparcia. Półokrągłe głębokie pikowanie w oparciu loży nadaje meblu elegancji i ekskluzywności.

Aby zrównoważyć bogato wykończone oparcie, siedzisko loży typu Berlin jest całkowicie gładkie. Standardowo w loży instalowane są satynowe nogi. Opcjonalnie możemy zainstalować nogi chromowane lub drewniane w dowolnej kolorystyce. Cena loży zależy przede wszystkim od typu obicia z jakiego wykonany będzie mebel.

Kolor obicia zależy wyłącznie od państwa. Do wyboru mamy kilkadziesiąt różnych tkanin, skór ekologicznych, skór naturalnych. Posiadamy w swojej ofercie także super zmywalne tkaniny z systemem Aqua Clean. Wszystkie skóry naturalne z naszej kolekcji są sprowadzane z garbarni włoskich i odznaczają się najwyższą jakością.

Siedzisko może być skonstruowane według państwa sugestii i wskazówek. Standardowo budejmy siedzisko w oparciu o drewno-płytową ramę, która składa się z litego drewna świerkowego oraz płyty meblowej i stolarskiej. Następnie instalujemy pasy tapicerskie, aby zwiększyć elastyczność podłoża, filc zabezpieczający piankę przed sprężynami, spreżynę falistą gwarantująco komfort siedzenia, oraz wartswę pianki.

Grubości pianki są zależne od tego jaki stopień miękkości chcemy uzyskać. Zwykle stosujemy 10 cm pianki poliuretanowej o podwyższonej twardości T-30 lub T-40 oraz 5 cm najwyższej jakości pianki K-35 (High Resilience Foam- HR)

Zamów bezpłatną wycenę z projektem

Od wielu lat specjalizujemy się w produkcji mebli klubowych, zapewniając w tym aspekcie kompleksową obsługę. W przypadku braku projektu lokalu, przyjeżdzamy osobiście dokonać fachowego pomiaru pomieszczeń. Na tej podstawie przygotowujemy projekt wraz z wyceną.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z naszym doradcą

lub wyślij wiadomość na biuro@vieridivani.pl

Wypełnij formularz

  Dołącz do wielu zadowolonych klientów z całej Polski

  Nasze tapicerowane i stolarskie produkty: meble, dekoracje od lat stanowią ozdobę dziesiątek wnętrz klubów, restauracji, dyskotek, pubów oraz hoteli na terenie całej Polski.

  Wykorzystaj każdy centymetr swojego lokalu lub hotelu

  Niezwykle ważne jest by zaraz po architekcie w lokalu pojawił się producent mebli i innych tapicerowanych dodatków. Skorzystaj na naszym doświadczeniu!

  Przygotuj się na indywidualny, dopasowany projekt

  Po niezbędnych pomiarach przygotujemy dodatkowe projekty umeblowania i zabudowy lokalu.

  Zacznij od kontaktu, profesjonalna pomoc czeka

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji – odpowiemy na każde pytanie, prośbę. Chcemy też zaznaczyć, że wstępne projekty i wyceny są bezpłatne, dlatego nie krępuj się – zadzwoń, napisz e-mail.

  Zobacz także

  • Mediolan

   Designerska loża restauracyjna ze stosunkowo wysokim oparciem i wygodnym, piankowym siedziskiem.

  • Luxemburg

   Loża zaprojektowana z myślą o niewielkich barach, restauracjach oparta na wysokich chromowanych nogach.

  • Chicago

   Nowoczesny mebel możliwy do wykorzystania w każdym nowoczesnym wnętrzu lokalu użytkowego.

  • Neapol

   Wygodna loża restauracyjna, która nada wnętrzu wyrazistego charakteru, a dopasować ją można przez wybór dowolnego obicia.

  • Salerno

   Wygodna, miękka sofa barowa zapewniający niezwykle wysoki komfort w codziennym użytkowaniu w restauracji, klubie czy barze

  • Oslo

   Oryginalne sofy do baru, restaruacji, klubu z formatką kieszeniową na metalowych płozach

  • Kolonia

   Minimalistyczna loża barowa z wygodnym siedziskiem sprężynowo-piankowym oparta na chromowanych nogach.

  • Dublin

   Ekskluzywne meble tapicerowane do klubu, restauracji, baru produkowane na wymiar bezpośrednio przez producenta.

  • Hamburg

   Loża z ekskluzywnym tapicerowanym oparciem oraz wygodnym, wielowarstwowym siedziskiem oparta na skrzyni.

  • Berlin

   Loża z charakterystycznymi, wygodnymi wałkami w oparciu dodającymi wygody oraz elagancji na nóżkach możliwych do wyboru.

  • Frankfurt

   Ciekawa propozycja loży do restauracji, której cała powierzchnia jest delikatnie pikowana. Projekt zakłada oparcie pod kątem 90 stopni.

  • Amsterdam

   Propozycja tapicerowanej zabudowy do kawiarni, klubów, restauracji, której bryła odznacza się minimalizmem i prostotą.

  • Genewa

   Loża z ekskluzywnymi pikowaniami, która świetnie prezentuje się w skórach i urozmaici wnętrze każdego baru, czy restauracji.

  • Sztokholm

   Futurystyczna sofa barowa, restauracyjna lub hotelowa na lakierowanych proszkowo, metalowych nogach z niskim oparciem.