Loża barowa

Genewa

Loża z ekskluzywnymi pikowaniami, która świetnie prezentuje się w skórach i urozmaici wnętrze każdego baru, czy restauracji.

Loża z ekskluzywnymi pikowaniami, która świetnie prezentuje się w skórach i urozmaici wnętrze każdego baru, czy restauracji.

Ta propozycja zabudowy restauracyjnej odznacza się charakterystycznym tapicerowaniem oparcia nawiązującym do kanap typu Chesterfield, w którym szycie układa się we „wzór karo”. Idealnie prezentuje się w skórzanych wykończeniach. Gładkie siedzisko zdobione jedynie przeszyciami równoważy bogate oparcie.

Loża restauracyjna osadzona jest na drewnianych, stożkowych lub kwadratowych nogach, dowolnie wykończonych, co wprowadza nieco klasyczny klimat. Loże restauracyjne typu G2, jak pozostałe fasony dostępne są w bardzo szerokiej gamie kilkuset kolorów. Do obicia loży możemy wykorzystać ekonomiczne skóry ekologiczne lub ekskluzywne skóry naturalne.

Mamy w ofercie także setki różnego rodzaju tkanin o wielorakiej strukturze. Na solidnej drewnianej ramie zbudowanej z litego świerka oraz płyty meblowej osadzone jest wielowarstwowe siedzisko. Składa się ono z elastycznych pasów tapicerskich, filcu, sprężyn falistych, twardej i miękkiej pianki poliuretanowej. Tak zbudowane siedzisko może służyć w lokalu użyteczności publicznej przez wiele długich lat.

Przy współpracy z naszą firmą przy większych zamówieniach klient może otrzymać bezpłatnie projekt wykonywanych dla niego mebli. Na zdjęciach obok przygotowaliśmy projekty loży z pewnymi modyfikacjami, akurat w tym przypadku oparcie zostało podniesione do 120 cm, a mebel stanął na drewnianych, lakierowanych nogach.

Wymiary loży są kwestią otwartą, a ich poszczególne parametry dopasowujemy do państwa kawiarni, klubów czy restauracji. Pierwsze dwa zdjęcia zostały oparte o meble w wymiarach:

 • Wysokość oparcia: 70 cm
 • Wysokość siedziska: 40 cm
 • Głębokość loży: 80 cm

Zamów bezpłatną wycenę z projektem

Od wielu lat specjalizujemy się w produkcji mebli klubowych, zapewniając w tym aspekcie kompleksową obsługę. W przypadku braku projektu lokalu, przyjeżdzamy osobiście dokonać fachowego pomiaru pomieszczeń. Na tej podstawie przygotowujemy projekt wraz z wyceną.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z naszym doradcą

lub wyślij wiadomość na biuro@vieridivani.pl

Wypełnij formularz

  Dołącz do wielu zadowolonych klientów z całej Polski

  Nasze tapicerowane i stolarskie produkty: meble, dekoracje od lat stanowią ozdobę dziesiątek wnętrz klubów, restauracji, dyskotek, pubów oraz hoteli na terenie całej Polski.

  Wykorzystaj każdy centymetr swojego lokalu lub hotelu

  Niezwykle ważne jest by zaraz po architekcie w lokalu pojawił się producent mebli i innych tapicerowanych dodatków. Skorzystaj na naszym doświadczeniu!

  Przygotuj się na indywidualny, dopasowany projekt

  Po niezbędnych pomiarach przygotujemy dodatkowe projekty umeblowania i zabudowy lokalu.

  Zacznij od kontaktu, profesjonalna pomoc czeka

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji – odpowiemy na każde pytanie, prośbę. Chcemy też zaznaczyć, że wstępne projekty i wyceny są bezpłatne, dlatego nie krępuj się – zadzwoń, napisz e-mail.

  Zobacz także

  • Mediolan

   Designerska loża restauracyjna ze stosunkowo wysokim oparciem i wygodnym, piankowym siedziskiem.

  • Luxemburg

   Loża zaprojektowana z myślą o niewielkich barach, restauracjach oparta na wysokich chromowanych nogach.

  • Chicago

   Nowoczesny mebel możliwy do wykorzystania w każdym nowoczesnym wnętrzu lokalu użytkowego.

  • Neapol

   Wygodna loża restauracyjna, która nada wnętrzu wyrazistego charakteru, a dopasować ją można przez wybór dowolnego obicia.

  • Salerno

   Wygodna, miękka sofa barowa zapewniający niezwykle wysoki komfort w codziennym użytkowaniu w restauracji, klubie czy barze

  • Oslo

   Oryginalne sofy do baru, restaruacji, klubu z formatką kieszeniową na metalowych płozach

  • Kolonia

   Minimalistyczna loża barowa z wygodnym siedziskiem sprężynowo-piankowym oparta na chromowanych nogach.

  • Dublin

   Ekskluzywne meble tapicerowane do klubu, restauracji, baru produkowane na wymiar bezpośrednio przez producenta.

  • Hamburg

   Loża z ekskluzywnym tapicerowanym oparciem oraz wygodnym, wielowarstwowym siedziskiem oparta na skrzyni.

  • Berlin

   Loża z charakterystycznymi, wygodnymi wałkami w oparciu dodającymi wygody oraz elagancji na nóżkach możliwych do wyboru.

  • Frankfurt

   Ciekawa propozycja loży do restauracji, której cała powierzchnia jest delikatnie pikowana. Projekt zakłada oparcie pod kątem 90 stopni.

  • Amsterdam

   Propozycja tapicerowanej zabudowy do kawiarni, klubów, restauracji, której bryła odznacza się minimalizmem i prostotą.

  • Genewa

   Loża z ekskluzywnymi pikowaniami, która świetnie prezentuje się w skórach i urozmaici wnętrze każdego baru, czy restauracji.

  • Sztokholm

   Futurystyczna sofa barowa, restauracyjna lub hotelowa na lakierowanych proszkowo, metalowych nogach z niskim oparciem.