Loża barowa

Amsterdam

Propozycja tapicerowanej zabudowy do kawiarni, klubów, restauracji, której bryła odznacza się minimalizmem i prostotą.

Propozycja tapicerowanej zabudowy do kawiarni, klubów, restauracji, której bryła odznacza się minimalizmem i prostotą.

Loża typu Amsterdam to propozycja zabudowy tapicerowonej przeznaczonej do kawiarni, klubów, restauracji. Bryła loży odznacza się minimalizmem i elegancką prostotą, którą podkreślają tylko delikatne pionowe pikowania oparcia. Siedzisko jest całkowicie gładkie. Loża osadzone jest na kwadratowych nogach. Nogi mogą być satynowe, chromowane lub drewniane w dowolnej kolorystyce.

Loża może być wykonana w dowolnym typie obicia. Możemy wykonać loże w skórze ekologicznej, w skórze naturalnej lub tkaninie. Wszystkie skóry naturalne z naszej kolekcji są sprowadzane z garbarni włoskich i odznaczają się najwyższą jakością. Mamy w swojej ofercie setki różnych tkanin. Poza standardowymi tkaninami oferujemy hiszpańskie tkaniny z systemem Aqua Clean, które doskonale sprawdzają się w lokalach użyteczności publicznej, z uwagi na łatwość czyszczenia, jak i podwyższoną odporność na ścieranie.

Do budowy siedziska wykorzystujemy tylko najwyższej klasy fabrykanty. Standardowo siedzisko składa się z: warstwy pasów wysokoelastycznych, nadających siedzisku elastyczności, filcu ochronnego, który gwarantuje trwałość, sprężyn falistych zapewniających komfort siedzenia oraz kilku warstw pian (T-30/T-40/K-35), które poprawiają wygodę loży. Konstrukcja ramy wykonana jest z litego drewna świerkowego połączonego z płytą meblową oraz płytą stolarską.

Loża typu Amsterdam może być wykonana w dowolnym wymiarze dopasowanym do państwa lokalu. Oczywiście przed podjęciem prac nasi fachowcy dokonują pomiarów lokalu i na ich bazie przygotowują projekty loży. Naturalnie wykonujemy także loże według państwa projektów. Wymiary loży mogą być niemal dowolnie korygowane, przy czym sugerowane wymiary loży typu Amsterdam wynoszą:

 • Wysokość oparcia: 100 cm
 • Wysokość siedziska: 40 cm
 • Głębokość loży: 80 cm

Zamów bezpłatną wycenę z projektem

Od wielu lat specjalizujemy się w produkcji mebli klubowych, zapewniając w tym aspekcie kompleksową obsługę. W przypadku braku projektu lokalu, przyjeżdzamy osobiście dokonać fachowego pomiaru pomieszczeń. Na tej podstawie przygotowujemy projekt wraz z wyceną.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z naszym doradcą

lub wyślij wiadomość na biuro@vieridivani.pl

Wypełnij formularz

  Dołącz do wielu zadowolonych klientów z całej Polski

  Nasze tapicerowane i stolarskie produkty: meble, dekoracje od lat stanowią ozdobę dziesiątek wnętrz klubów, restauracji, dyskotek, pubów oraz hoteli na terenie całej Polski.

  Wykorzystaj każdy centymetr swojego lokalu lub hotelu

  Niezwykle ważne jest by zaraz po architekcie w lokalu pojawił się producent mebli i innych tapicerowanych dodatków. Skorzystaj na naszym doświadczeniu!

  Przygotuj się na indywidualny, dopasowany projekt

  Po niezbędnych pomiarach przygotujemy dodatkowe projekty umeblowania i zabudowy lokalu.

  Zacznij od kontaktu, profesjonalna pomoc czeka

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji – odpowiemy na każde pytanie, prośbę. Chcemy też zaznaczyć, że wstępne projekty i wyceny są bezpłatne, dlatego nie krępuj się – zadzwoń, napisz e-mail.

  Zobacz także

  • Mediolan

   Designerska loża restauracyjna ze stosunkowo wysokim oparciem i wygodnym, piankowym siedziskiem.

  • Luxemburg

   Loża zaprojektowana z myślą o niewielkich barach, restauracjach oparta na wysokich chromowanych nogach.

  • Chicago

   Nowoczesny mebel możliwy do wykorzystania w każdym nowoczesnym wnętrzu lokalu użytkowego.

  • Neapol

   Wygodna loża restauracyjna, która nada wnętrzu wyrazistego charakteru, a dopasować ją można przez wybór dowolnego obicia.

  • Salerno

   Wygodna, miękka sofa barowa zapewniający niezwykle wysoki komfort w codziennym użytkowaniu w restauracji, klubie czy barze

  • Oslo

   Oryginalne sofy do baru, restaruacji, klubu z formatką kieszeniową na metalowych płozach

  • Kolonia

   Minimalistyczna loża barowa z wygodnym siedziskiem sprężynowo-piankowym oparta na chromowanych nogach.

  • Dublin

   Ekskluzywne meble tapicerowane do klubu, restauracji, baru produkowane na wymiar bezpośrednio przez producenta.

  • Hamburg

   Loża z ekskluzywnym tapicerowanym oparciem oraz wygodnym, wielowarstwowym siedziskiem oparta na skrzyni.

  • Berlin

   Loża z charakterystycznymi, wygodnymi wałkami w oparciu dodającymi wygody oraz elagancji na nóżkach możliwych do wyboru.

  • Frankfurt

   Ciekawa propozycja loży do restauracji, której cała powierzchnia jest delikatnie pikowana. Projekt zakłada oparcie pod kątem 90 stopni.

  • Amsterdam

   Propozycja tapicerowanej zabudowy do kawiarni, klubów, restauracji, której bryła odznacza się minimalizmem i prostotą.

  • Genewa

   Loża z ekskluzywnymi pikowaniami, która świetnie prezentuje się w skórach i urozmaici wnętrze każdego baru, czy restauracji.

  • Sztokholm

   Futurystyczna sofa barowa, restauracyjna lub hotelowa na lakierowanych proszkowo, metalowych nogach z niskim oparciem.