Zabudowa tapicerowana - Loża Typ B

wygodne loże na wymiar
loża typ b

Linia loży klubowej typu B

Loża klubowa typu B to bardzo oryginalna propozycja zabudowy tapicerowanej, która doskonale sprawdzi się w zarówno w restauracji, jak i kawiarni czy klubie. Linia loży charakteryzuje się ciekawym pikowaniem oparcia. Półokrągłe głębokie pikowanie w oparciu loży nadaje meblu elegancji i ekskluzywności. Aby zrównoważyć bogato wykończone oparcie, siedzisko loży typu B jest całkowicie gładkie. Standardowo w loży instalowane są satynowe nogi. Opcjonalnie możemy zainstalować nogi chromowane lub drewniane w dowolnej kolorystyce. Cena loży zależy przede wszystkim od typu obicia z jakiego wykonany będzie mebel.

Typy obicia loży

Kolor obicia zależy wyłącznie od państwa. Do wyboru mamy kilkadziesiąt różnych tkanin, skór ekologicznych, skór naturalnych. Posiadamy w swojej ofercie także super zmywalne tkaniny z systemem Aqua Clean. Wszystkie skóry naturalne z naszej kolekcji są sprowadzane z garbarni włoskich i odznaczają się najwyższą jakością.

Budowa siedziska loży

Siedzisko może być skonstruowane według państwa sugestii i wskazówek. Standardowo budejmy siedzisko w oparciu o drewno-płytową ramę, która składa się z litego drewna świerkowego oraz płyty meblowej i stolarskiej. Następnie instalujemy pasy tapicerskie, aby zwiększyć elastyczność podłoża, filc zabezpieczający piankę przed sprężynami, spreżynę falistą gwarantująco komfort siedzenia, oraz wartswę pianki. Grubości pianki są zależne od tego jaki stopień miękkości chcemy uzyskać. Zwykle stosujemy 10 cm pianki poliuretanowej o podwyższonej twardości T-30 lub T-40 oraz 5 cm najwyższej jakości pianki K-35 (High Resilience Foam- HR)

Galeria zdjęć

Wymiary loży

Loża może być wykonana w dowolnym wymiarze, tak aby idealnie wpasowała w państwa lokal. Przed podjęciem prac proponujemy dokonanie pomiarów przez naszą ekipę firmową. Następnie przygotowujemy projekt lub korzystamy z gotowego projektu i wykonujemy loże przeznaczone do państwa kawiarni, klubu, czy restauracji. Nasza firma z uwagi na swoje długoletnie doświadczenie w branży meblowej i starannie dobraną kadrę pracowniczą, którą tworzą doskonali fachowcy, gwarantuje rewelacyjne wykonanie loży klubowych. Sugerowane wymiary loży typu B:

  • Wysokość oparcia: 100 cm
  • Wysokość siedziska: 40 cm
  • Głębokość loży: 80 cm

Bezpłatana wycena z projektem:
marcin.zawilski@vieridivani.pl