Pikowana loża restauracyjna, typ G2

tapicerownaa zabudowa restauracji
sofa klubowa na drewnianych nogach

Tapicerowane zabudowy restauracji

Ta propozycja zabudowy restauracyjnej odznacza się charakterystycznym tapicerowaniem oparcia nawiązującym do kanap typu Chesterfield, w którym szycie układa się we "wzór karo". Idealnie prezentuje się w skórzanych wykończeniach. Gładkie siedzisko zdobione jedynie przeszyciami równoważy bogate oparcie. Loża restauracyjna osadzona jest na drewnianych, stożkowych lub kwadratowych nogach, dowolnie wykończonych, co wprowadza nieco klasyczny klimat.

Kolorystyka loży i obicia

Loże restauracyjne typu G2, jak pozostałe fasony dostępne są w bardzo szerokiej gamie kilkuset kolorów. Do obicia loży możemy wykorzystać ekonomiczne skóry ekologiczne lub ekskluzywne skóry naturalne. Mamy w ofercie także setki różnego rodzaju tkanin o wielorakiej strukturze.

Budowa siedziska i solidnej ramy

Na solidnej drewnianej ramie zbudowanej z litego świerka oraz płyty meblowej osadzone jest wielowarstwowe siedzisko. Składa się ono z elastycznych pasów tapicerskich, filcu, sprężyn falistych, twardej i miękkiej pianki poliuretanowej. Tak zbudowane siedzisko może służyć w lokalu użyteczności publicznej przez wiele długich lat.

Galeria zdjęć

Możliwość wykonania projektu tapicerowanej zabudowy

Przy współpracy z naszą firmą przy większych zamówieniach klient może otrzymać bezpłatnie projekt wykonywanych dla niego mebli. Na zdjęciach obok przygotowaliśmy projekty loży z pewnymi modyfikacjami, akurat w tym przypadku oparcie zostało podniesione do 120 cm, a mebel stanął na drewnianych, lakierowanych nogach.

Loże na wymiar

Wymiary loży są kwestią otwartą, a ich poszczególne parametry dopasowujemy do państwa kawiarni, klubów czy restauracji. Pierwsze dwa zdjęcia zostały oparte o meble w wymiarach:

  • Wysokość oparcia: 70 cm
  • Wysokość siedziska: 40 cm
  • Głębokość loży: 80 cm

Bezpłatana wycena z projektem:
marcin.zawilski@vieridivani.pl